به گزارش مهر خبرنگار مهر، جلسه علنی شورای شهر شیراز در حالی عصر چهارشنبه آغاز شد که از صبح چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه حاشیه های شورای شهر اغاز شده بود.

احمدرضا دستغیب رییس شورای شهر شیراز با انتشار دو عکس در فضای حاشیه ساز شده بود نخستین عکسی که او منتشر کرده بود بخشی از مکالمات وی با مصطفی تاج زاده از چهره های شاخص جبهه اصلاح طلب بود که به اعضای شورای شهر شیراز توصیه کرده بود با توجه به اتفاقات رخ داده برای یکی از اعضای شورای شهر شیراز به صورت دست جمعی استفاء دهند

دومین عکس نیز نامه نگاری رئیس شورای شهر شیراز خطاب به فرماندار شیراز مبنی بر مغایرت معارفه عضو سیزدهم شورای شهر در جلسه امروز با قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا  بود که این‌نامه نگاری با موافقت فرماندار نیز مواجه شده بود.

یکی از نکات جلسه نود و سوم شورای شهر این بود که این جلسه علنی هیچ ناطقی نداشت و هر سه ناطق پیش از دستور به طور ناگهانی سخنرانی خود را لغوکرده بودند.

از جمله مصوبات این جلسه میتوان به طرح دو فوریتی اشاره کرد که انتخابات هیات رئیسه شورای شهر را در سال سوم به همراه خواهد داشت 

انتخابات هیات رئیسه سال سوم شورای شیراز هفته اینده برگزار می‌شود

طرح دوفوریتی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر برگزاری انتخابات هیات رییسه‌ی سال سوم شورا در نود ونهمین جلسه علنی شورا تصویب و مقرر شد این جلسه دوشنبه هفته‌ی اینده برگزار شود.

رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این جلسه از آغاز به کار پروژه اوراق مشارکتی بازار هنر شیراز در محله سنگ سیاه در اینده‌ای نزدیک خبرداد.

سینا بنی زمانی گفت: مطابق احکام مقرر در تکالیف بودجه سرمایه‌گذاری سال‌های 97 و 98، معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز برای نخستین بار، ساز و کار بهره‌برداری از پروژه‌های اوراق مشارکت را تدوین کرد که با ارائه در جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری، آماده اجراست.

همچنین گزارش عملکرد درآمدی شش ماهه نخست سال ۹۷ شهرداری با احتساب درامد سازمان‌ها در صحن شورا ارائه و با موافقت اعضای شورا همراه شد. 
«محمد هادی هاشم پور» معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز نیز گزارشی از عملکرد این حوزه را در صحن علنی شورا ارائه داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *